Adres konferencji

+ Instytut Zarządzania
w Budownictwie i Transporcie,
Politechnika Krakowska,
ul. Warszawska 24,
31-155 Kraków
(z dopiskiem IPB2017)

+48 12 6282029

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Start

 

 oraz

 

Konferencja Naukowo - Techniczna z cyklu: „Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych”, organizowana pod patronatem Sekcji Inżynierii Przedsięwzięć Budowlanych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN, na dobre wpisała się do kalendarza corocznych  konferencji naukowych - jednostek jednoimiennych. W roku 2017 zaszczyt organizacji tego wydarzenia przypadł Instytutowi Zarządzania w Budownictwie i Transporcie, Wydziału Inżynierii Lądowej, Politechniki Krakowskiej. Tym razem Konferencja odbędzie się w Niepołomicach koło Krakowa, w dniach 8 – 10 czerwca.

Nadrzędnym celem Konferencji jest kontynuacja spotkań, podczas których istnieje możliwość uzyskania wiadomości i materiałów pozwalających na rozwój dorobku naukowego i dydaktycznego uczestników, a także wymiany poglądów, doświadczeń i efektów praktycznych, łączących się z tematyką przygotowania, projektowania, zarządzania i realizacji przedsięwzięć budowlanych oraz eksploatacji obiektów budowlanych.

Upływający czas jest zawsze tłem dla przemijających wydarzeń, do których wracamy pamięcią, przywołując własne wspomnienia lub wspominając zdarzenia i anegdoty opowiadane przez innych. W ten sposób kolejne pokolenia zyskują wyobrażenia o czasie, który przeminął i o ludziach, którzy wywarli znaczący wpływ na naszą teraźniejszość – podtrzymywana jest forma powierzonego przekazu,  zachowywany jest kształt historii.

  

Serdecznie zapraszamy w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego!

dr hab. inż. Edyta Plebankiewicz, prof. PK

dr inż. Wojciech Drozd