Edukacja L-3

Zagadnienia specjalizacyjne i uzupełniajace dla specjalności TOB Więcej

Nauka L-3

Co roku odbywa się cykliczna konferencja „Inżynieria przedsięwzięć budowlanych”  Więcej

Projekty L-3

Kurs intensywny (IP - Intensive Programme) programu Erasmus to krótki cykl zajęć dydaktycznych  Więcej

Gala Builder 2018

W dniu 24 maja 2018 r. odbyła się Gala Bulidera 2018, podczas której wręczono nagrody m.in. w Konkursie Buildera KDMI 2017. Konkurs dla Młodych Inżynierów jest realizowany w ramach projektu „Builder For The Young Engineers”. Duży sukces odniosła studentka II stopnia specjalności Zarządzanie i Marketing w Budownictwie, specjalności realizowanej przez Instytut Zarządzania w Budownictwie.

III miejsce w kategorii budynek mieszkalny-strop żelbetowy oraz wyróżnienie specjalne firmy  AEC Design otrzymał projekt studentki naszej specjalności Zarządzanie i Marketing w Budownictwie - Weroniki Kutarby, pt. „Optymalizacja Stropu żelbetowego z wykorzystaniem technologii BIM” .

Zadaniem konkursowym było wskazanie możliwych optymalizacji (zmiana rozwiązań, technologii) i oszacowanie oszczędności kosztowych wynikających z realizacji prac według zaproponowanych rozwiązań zamiennych.

Więcej na temat tego sukcesu można przeczytać na:

GRATULUJEMY