Edukacja L-3

Zagadnienia specjalizacyjne i uzupełniajace dla specjalności TOB Więcej

Nauka L-3

Co roku odbywa się cykliczna konferencja „Inżynieria przedsięwzięć budowlanych”  Więcej

Projekty L-3

Kurs intensywny (IP - Intensive Programme) programu Erasmus to krótki cykl zajęć dydaktycznych  Więcej

Zaloguj się !

"Rozpoczęta rekrutacja na szkolenie „Zarządzanie Przedsiębiorstwem Budowlanym - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA” Więcej
dr hab inż. Elżbieta Radziszewska-Zielina
Ostatnie miejsca na VI edycję Studiów Podyplomowych "Koordynator Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Zdrowia w Budownictwie" - Początek studiów 28 października 2017, zjazdy z rocznikami nieparzystymi. Więcej
dr inż. Wojciech Drozd
Rekrutacja na VI edycję studiów PKPRB otwarta. Planowany termin rozpoczęcia VI edycji studiów podyplomowych - przełom lutego i marca 2018r. Więcej

dr inż. Michał Juszczyk
Ostatnie miejsca na V edycje studiów „Procedury FIDIC w przedsięwzięciach budowlanych z uwzględnieniem prawa zamówień publicznych". Ruszmy 28.10.2017 Więcej
dr hab. inż. Agnieszka Leśniak
"Zakończona rekrutacja na VI edycję studiów podyplomowych „Zarządzanie Kosztami Przedsięwzięcia Budowlanego ” Więcej
dr inż. Renata Kozik
Gwarantujemy profesjonalne zajęcia dydaktyczne, wykłady, ćwiczenia i laboratoria w oparciu
o najlepsze dostępne oprogramowanie Zuzia, Norma Pro, Planista, Primavera, MS Project.

mgr inż. Marcin Kowalik

Szkolenie ma na celu zdobycie umiejętności obsługi jednego z najpopularniejszych programów do kosztorysowania ZUZIA. Ma także podnieść kwalifikacje zawodowe w zakresie praktycznego tworzenia różnego kosztorysów budowlanych z zastosowaniem nowoczesnego oprogramowania oraz usystematyzować wiedzę z zakresu kosztorysowania robót budowlanych.

Termin szkolenia: 9,10,16,17 czerwiec 2018r.

(UWAGA: organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu szkolenia)

wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz pocztą na adres:

Instytut Zarządzania w Budownictwie

Politechnika Krakowska ul. Warszawska 24 31-155 Kraków

Czas trwania szkolenia: 4 dni - 32 godz. (w tym 8 godz. wykładów i 24 godz. laboratoriów komputerowych)

Tematyka i zakres szkolenia:

Podstawy, zasady, metody sporządzania kosztorysów budowlanych. Obsługa programu ZUZIA.
Sporządzanie różnego rodzaju kosztorysów w programie ZUZIA.

Kadra

Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowych Politechniki Krakowskiej, członków Stowarzyszenia Kosztorysantów Budowlanych, rzeczoznawców kosztorysowanych SKB.

Do kogo jest adresowane szkolenie?

Osoby zainteresowane uzyskaniem lub poszerzeniem umiejętności obsługi programu ZUZIA, w tym: kosztorysanci budowlani, wykonawcy budowlani, inwestorzy rzeczoznawcy majątkowi, pracownicy firm ubezpieczeniowych zajmujący się wyceną szkód budowlanych, studenci kierunku budownictwo.

Wymagania:

Wymagana jest podstawowa znajomość obsługi komputera. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Co uzyska uczestnik szkolenia?

Uczestnik szkolenia nabędzie lub poszerzy umiejętności w zakresie obsługi programu ZUZIA a także ugruntuje swoją wiedzę z zakresu kosztorysowania robót budowlanych. Uczestnik pozna podstawy oraz zaawansowane funkcje programu oraz uzyska umiejętność tworzenia w nim różnego rodzaju kosztorysów.

Uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe, a po zakończeniu szkolenia certyfikat jego ukończenia.

Ramowy program szkolenia

Aktualny stan prawny dotyczący kosztorysowania. Rola kosztorysanta w procesie inwestycyjnym. Podstawy i metody sporządzania kosztorysów. – 2 godz.

Przedmiarowanie robót budowlanych – 2 godz.

Układ i treść kosztorysu. Kalkulacja narzutów i kosztów zakupu. – 2godz.

Rodzaje kosztorysów. – 2 godz.

Wprowadzenie do programu Zuzia 11. – 4 godz. Przedmiarowanie robót budowlanych w programie Zuzia. – 4 godz. Opracowanie kosztorysów w programie Zuzia. – 16 godz.

Metodyka prowadzenia zajęć

Szkolenie jest prowadzone w formie wykładów oraz ćwiczeń laboratoryjnych (praca przy komputerze w sali komputerowej). Zajęcia odbywają się w godz. 8.30-15.15, w tym przerwy kawowe.

Miejsce szkolenia

Szkolenie odbywa się w sali komputerowej 212 w budynku Głównym Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków.

Odpłatność

Odpłatność za szkolenie wynosi 1200 zł (w tym 4 dni szkolenia, materiały, poczęstunek w przerwach kawowych, certyfikat ukończenia szkolenia).

Regulamin szkolenia tutaj

Karta zgłoszenia tutaj

Koordynator szkolenia:

dr inż. Krzysztof Zima, mgr inż. Ewelina Mitera-Kiełbasa Instytut Zarządzania w Budownictwie

Politechnika Krakowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat Instytutu Zarządzania w Budownictwie: tel./fax 12 628 20 29 (pon. – piątek w godz. 9.00 – 14.00)